Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

samodzielny przegląd gazu landi renzo

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ja tych map landi nie rozumiem, wiec nie pomoge.

    Jak w tym miejscu jest reduktor to przeciez grzeje go nawet kolektor wydechowy. Tak jak pisalem, reduktor jest starszy mozliwe ze zmniejszyla mu sie wydajnosc cieplna i teraz jak woda jest zimniejsza to nie daje rady zagrzac gazu do min. temperatury. Reduktor wpiety jest przy nagrzewnicy to tez problemu nie powinno byc.
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • Czy jakiś syf w reduktorze może mieć wpływ na jego wydajność?
      Może trzeba oczyścić lub coś spuścić?
      Skoda Citigo 1.0 + LPG '12

      Komentarz


      • W czesci wodnej jak i gazowej ma prawo osadzic sie syf, ale chyba nie po 2 latach i 50kkm, chociaz przy naszym LPG to nic nie wiadomo. Jak bedzie w tej chwili OK to bym nie kombinowal, tylko przy jakims duzym przegladzie LPG dal najwyzej gazownikowi zadanie rozebranie, chociaz nie kazdemu bedzie sie chcialo, gdy nowe AC 150 kosztuje 170zl w detalu, a u mnie taki w 100KM daje rade cisnieniowo i termicznie przy przelaczaniu ustawionym na 28'C.
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • Niestety znowu mam problem, podczas pierwszego uruchomienia przełącza na LPG i po chwili wraca na Pb.
          Jak potrzymam go dłużej na Pb i złapie wyższą temp to można przełączyć i jedzie na lpg bez problemu.
          Problem nie pojawia się zawsze, ostatnio występował jak w butli było jeszcze ok. 5 l lpg, lub jak zbiornik prawie pełen.

          Link do screenów i video z programu LR, czy tam wygląda wszystko ok?
          zdjęcia i video

          Edycja:
          Przy próbie przełączenia na lpg silnik chwilowo tracił obroty i prawie zgasł (po prostu paliwo nie dochodziło).
          Wczoraj był problem z przełączaniem a dziś już nie. Przełączył się i normalnie chodził na lpg. Nie tankowałem, nic nie robiłem. O co może chodzić?
          Skoda Citigo 1.0 + LPG '12

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X